הכרויות לדתיים

טבעות אירוסין בשילוב יהלום

טוב, אז המאמר הזה הוא לשלב שאחרי. הכרתם באתר, נפגשתם כמה פגישות ואז הגיע הרגע בו אדם מבקש לקשור את גורלו עם בת זוג ולמסד את הקשר ,להתחתן.

דבר זה אומר כי יש להציע נישואין. הדרך בה מציע אדם נישואין יכולה להיות מקורית, נועזת, רומנטית, פרטית, באירוע או פשוטה, אולם בכל אחת מהדרכים הללו יחד עם ההצעה תגיע לה קופסה ובתוכה טבעת אירוסין.

לאחר שהבנתם איך אתם מעוניינים להציע את הנישואין לבת הזוג, אתם צריכים גם לדעת איזו טבעת לבחור, בחירה זו של טבעת צריכה להיות לפי טעמה של בת הזוג, ולכן רצוי להתייעץ עם אחת הנשים שקרובות אליה, כמו האמא או חברה טובה אשר ידעו לענות במדויק איזו טבעת היא תעדיף לקבל , על מנת להימנע מן המבוכה של שאלות כמו "כמה עלתה הטבעת", "מאיפה רכשת את הטבעת" או " כמה קראט יש בטבעת" ?

עליכם לדעת מראש האם בת הזוג רוצה טבעת קלאסית, מיוחדת או ממותגת.


טבעת קלאסית - הינה טבעת עם יהלום סוליטר אחד בולט אשר יושב על תושבת , יהלום זה אשר יכול לבוא בכל מיני גדלים, לפי היכולת הכספית שלכם, ככל שיגדל כך תצטרכו לשלם יותר כמובן גם בהתאם לרמת הניקיון של אותו יהלום המחיר יעלה.

טבעת מיוחדת - ישנם עיצובים מיוחדים, שונים ומעניינים כמו שילוב של שני צבעי יהלום, לבן ושחור, זהב צהוב וצהב לבן, סוג העיצוב ישפיע על סוג השיבוץ והמראה הסופי של הטבעת.

יש נשים שאוהבים את היהלום מוטבע בתוך הזהב, כמו בשיבוץ כוס, מסילה, שטיח ואינוויזיבל, ויש כאלה שאוהבות כי היהלום ישב בצורה בולטת החוצה, כמו בשיבוץ שיניים או שיבוץ סוליטר , כמובן יש את השילוב של שני אלה גם יחד.

חלק מן הנשים אוהבות כי אבן החן תהיה בצבע כחול או צהוב, לכן יש לוודא עד כמה מיוחדת ויוצאת דופן הטבעת צריכה להיות כדי להעניק את הצעת הנישואין הכי מרגשת.

טבעת ממותגת - אם יש לך בת זוג אשר מבצעת רכישות רק של מותגים בביגוד ובהנעלה, אין שום טעם להעניק לה משהו שונה בהצעת הנישואין, שכן היא קרוב לוודאי תצפה ללא פחות ממותג מוכר של תכשיטים.

עברו בחנויות המוכרות ובדקו איזה טבעת תתאים גם לטעמה של בת הזוג וגם לתקציב שלכם עבור טבעת אירוסין.

לאחר שקיבלתם תשובה לגבי סוג הטבעת, הצבע והצורה שלה, הצעד הבא הוא לבצע השוואה של מחירים בחנויות התכשיטים השונות על מנת לבצע רכישה שלא תהיה יקרה מידי, כאשר יש אפשרות לרכוש את אותו מוצר בדיוק, באותה איכות בחנות אחרת.

חשוב כי תדעו לעמוד על המקח עם המוכרים, על מנת לקבל הנחה טובה ולהגיע לטווח המחירים אשר הקצבתם לעצמכם לשם רכישה של טבעת אירוסין.צרו קשר